Zpět Detailní filtr

Letní rosé v AKCI až -30%! UKÁZAT VÍNA

Nederburg (1)

Pokud je nějaké velké vinařství ve světě (produkce 2,8 mil. Kartonů) připravené na důležité změny, klimatické i hodnotové, tak je to nepochybně Nederburg. Reputace tohoto vinařství v současnosti není postavena na marketingu, ale na tvrdé práci a investicích.  Pokud je nějaké velké vinařství ve světě (produkce 2,8 mil. Kartonů) připravené na důležité změny, klimatické i hodnotové, tak je to nepochybně… Číst více

Filtr
Filtr
Barva
Druh
Cukernatost
Odrůda
Země
Oblast
Značka
Ročník
Hodnocení
Objem
Balení
Cena
Více filtrů
Jižní Afrika

Nederburg

Two Centuries Cabernet Sauvignon
víno červené - suché - r2015 - 0,75l
Nederburg Two Centuries Cabernet Sauvignon 0.75L, r2015, cr, su
1 380 / ks
Skladem

Nederburg

Zajímavostí je, že jeho nejlepší vína nejsou červená, ale dvě bílá. Edelkeur - unikátní, sladké víno z botrytického Cheninu. Druhým je jedinečné bílé (i červené) cuvée Ingenuity, pravidelný premiant Platter's Wine Guide. Poctou předešlým vinařům působícím v Nederburgu je skvělá série Heritage Heroes. Pro gastronomii je určena excelentní řada Manor House. Znalce může zaujmout prestižní II Centuries Cabernet Sauvignon nebo poklady z každoroční aukce, kterou Nederburg organizuje od roku 1975.

Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.