Cenové hity týdne

right-arrow
Zpět Detailní filtr
Zpět

Mikrosvín

Vyhlášené vinařství se sídlem v Mikulově se stalo v roce 2019 Vinařstvím roku, 7x se dostalo do finále. Jejich vína dostávají pravidelně ocenění v Národní soutěži vín ČR, vína jsou součástí Salónu vín ČR. Ze světa vína vozí medailová umístění, např. AWC Vienna, Decanter, Concours Mondial de Bruxelles, International Wine Challenge, Bacchus Madrid, Vinalies Internationales Paříž.

V Mikrosvínu se řídí filozofií že víno se rodí ve vinici a víno dělají lidé. Pečlivé dodržování těchto zásad je pro vinařství alfou i omegou pro vznik našich vín. Sklepy se nachází ve vinařské obci Dolní Dunajovice v mikulovské vinařské podoblasti na úpatí Pálavských kopců přímo uprostřed vinohradů a pochází z konce 19. století, jsou zděné klasickou pálenou cihlou a pojmou více než 250 000 litrů vína. Jsou tak díky naprosto ideálním skladovacím podmínkám s dostatkem vlhkosti, správnou teplotou a bez přístupu denního světla vhodným místem na archivaci vín...

Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.