Zpět Detailní filtr
Zpět

SUMMER SALE - vína v akci -30% NAJDETE ZDE

S růžovým vínem po celý rok v kuchyni

27. 06. 2024
Villa Maria
Ayala
Párování jídla a vína
Serena 1881
Freixenet

Růžové víno bylo kdysi považováno jen za letní víno. Ale stále více lidí pijí růžové víno po celý rok při každé příležitosti. Co si k němu dát? Stejně jako u bílého nebo červeného vína, nejlepší kombinace závisí na stylu vína, které pijete a na tom, zda je suché, sladké nebo šumivé.

Číst víc >

Budoucí trendy a vývoj Prosecca

25. 06. 2024
Prosecco
Serena 1881
Freixenet
V8
Champagne Palmer & Co
Hola!

V dynamickém světě vín dochází k výraznému posunu, přičemž šumivá vína, zejména Prosecco, získávají srdce spotřebitelů po celém světě. Prosecco se díky své osvěžující chuti a dostupné ceně stalo oblíbenou volbou mezi milovníky vína. Toto italské šumivé víno v průběhu let získalo na popularitě a všímají si ho nejen spotřebitelé. Očekává se, že globální trh Proseccom bude mezi lety 2024 a 2032 růst značným tempem.

Číst víc >

Treska po provensálsky a TIP na rosé Quinta do Crasto

12. 06. 2024
Párování jídla a vína
Quinta do Crasto

Vědci nám doporučují konzumovat minimálně dvakrát za týden rybí maso. Lenka si pro vás připravila lehký a zdravý oběd nebo večeři. Tmavou třesku po provensálsky. K ní vám doporučuji vyzkoušet novinku z našeho portfolia. Růžové víno z portugalského vinařství Quinta do Crasto.

Číst víc >

Champagne Palmer Rosé Solera získalo 98 bodov IWSC

12. 06. 2024
Champagne Palmer & Co.

Jsme rádi, že vám můžeme sdělit, že Champagne Palmer Rosé Solera bylo nejlépe hodnoceným vínem na letošní prestižní soutěži International Wine & Spirits Competition s vynikajícím hodnocením 98 bodů. Nejlepší skóre soutěže a perfektní načasování pro letní sezónu.

Číst víc >

Růžové víno není žádným výstřelkem!

07. 06. 2024
Mascota Vineyards
Museum
Quinta do Crasto
El Coto
Clarendelle
Estandon

Mnozí, kteří si spojují růžové víno jako nápoj pro letní konzumaci, si pořád myslí, že růžové víno nemá velkou kvalitu. Růžové víno je však jedním z nejstarších stylů výroby vína a je jedním z nejoblíbenějších vín zejména v jižní Francii. Rosé má místo na stole každého znalce vína, jelikož se výborně kombinuje s jídlem, což umožňuje vychutnat si jej nejen v létě, ale během celého roku.

AKCE do 30. 6. 2024 - Růžová vína až -20 %

Číst víc >

Vínem a sýrem proti Alzheimerovi

06. 06. 2024
Villa Maria
Santa Cristina
Studie zjistila, že víno a sýr jsou perfektním spojením pro prevenci Alzheimerovy choroby. Nový výzkum zjistil korelaci mezi konzumací sýra,…
Číst víc >

Víno a svatba – kolik a jaké vybrat

05. 06. 2024
Na svatební hostině je běžné nabídnout víno jako součást slavnosti. Možná se ptáte, kolik lahví vína budete potřebovat, abyste jej měli dost pro…
Číst víc >
Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.