Limitovaná akce Viajur -15%

right-arrow
Zpět Detailní filtr
Zpět

Letní akce - Ke společenské hře Vinohraní získáte nyní zdarma víno Reya Sauvignon Blanc. UKÁZAT HRU

Proč nakupovat právě u nás?

1. Více než 2 500 druhů vína z celé planety

Víno dovážíme z 18 zemí a najdete u nás více než 200 vinařských značek z celého světa. Nabízíme vína předních slovenských vinařů, najdete u nás přes 45 vinařství ze Slovenska, vína z Itálie, vína z Francie, vína z Rakouska, vína z Německa, vína ze Španělska, vína z Portugalska, vína z Řecka, vína z České republiky, vína z Maďarska. Z Ameriky jsou tu pro vás vína z Jižní Ameriky - vína z Chile, vína z Argentiny, vína z Uruguaye a ze Severní Ameriky - vína z USA. Množství vín pochází i z Austrálie a Nového Zélandu. V neposlední řadě najdete u nás i nabídku vín z Afriky a Asie, čímž je saké z Japonska.

2. Garance kvality - kvalitní vína

Každý produkt, který je zařazen do portfolia, byl předem pečlivě podroben hodnocením a testováním sommeliéra a odborného týmu Corner & Co. Pouze vybrané vína a destiláty, které splňují nejnáročnější kritéria, dostanou "zelenou". Taková předselekce garantuje, že kterýkoliv nabízený produkt bude minimálně ve standardu očekávaném a vyžadovaném našimi zákazníky.

3. Vína přímo od výhradního dovozce a distributora - Více než 25 let na trhu

Provozovatelem internetového obchodu www.wineplanet.cz je společnost Corner & Co. Corner & Co. je lídrem na slovenském trhu v oblasti specializované gastronomie a segmentu "fine foods". Historie Corner začala v roce 1994 vstupem na trh slovenský vín. Aktivity se za dvě desetiletí rozrostly do segmentů předních mezinárodních vín, vinných doplňků, destilátů, kávy, čajů, čokolády, delikates, gastronomických technologií a jiných produktů distribuovaných na trzích Slovenska, České republiky, Rakouska, Maďarska a Polska.

4. Rychlé dodání vína až domů

Pro vyřizování objednávek je vám k dispozici naše zákaznické centrum a pokročilý informační systém zpracování objednávek. Doručení vaší objednávky tak umíme zajistit velmi rychle a víno můžete mít doma už do dvou dnů. Pro dodání vína využíváme kurýrní společnost DPD. Šetříme váš čas a peníze a navíc budete pít jen kvalitní víno.

5. Více než 300 000 lahví na skladě - vše skladem

Vaši objednávku víme zpracovat velmi rychle, neboť disponujeme obrovskými množstvím zboží na skladě. Zásobujeme vínem, destiláty a kávou přes 2 000 hotelů, restaurací a kaváren po celém Slovensku. Kromě Horeca segmentu dodáváme víno, destiláty a kávu Lavazza i do retailu, tedy do supermarketů a hypermarketů ve městech.

6. Doprava zdarma při objednávce nad 2 500 Kč s DPH

Náklady na dopravu jsou odstupňovány podle výšky vaší objednávky. Pokud objednáte víno do 1 500 Kč, náklady na dopravu představují 140 Kč. V případě objednávky nad 1 500 Kč, jsou již náklady nižší a zaplatíte 70 Kč. Při objednávce vína nad 2 500 Kč už za dopravu neplatíte.

7. Odborné poradenství - rádi vám poradíme s výběrem vhodného vína

Odborné poradenství - rádi vám poradíme s výběrem vhodného vína Pokud si nevíte vybrat nebo potřebujete s nákupem poradit, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nás oslovit emailem a telefonicky. Je vám k dispozici naše zákaznické centrum, ale také sommeliéři, který poradí s odbornými otázkami.

8. Výhodné ceny

V naší nabídce najdete luxusní a prémiová vína, ale také vína, jejichž cena je nízká. Ceny začínají již od 46 Kč za vína, jejichž objem je menší než 0,75l. Při vínech v klasickém objemu je nejnižší cena vína 91 Kč. Umíme poskytnout nejlepší ceny na trhu při vínech, kde vystupujeme jako výhradní distributor. Zároveň vždy klademe důraz na výborný poměr ceny a kvality, jednoduše vám chceme nabídnout to nejlepší.

9. Pravidelné akce a slevy na vína

Akce a slevy na vína pravidelně aktualizujeme, tak abyste měli možnost v lepší ceně ochutnat i vína, které si běžně nekupujete. Na stránce najdete vždy vína v limitované akci z různých zemí světa. Naši someliéři pro vás sestavují i výhodné ochutnávkové balíčky, které můžete koupit spolu za výhodnější cenu nebo vám k nim přibalíme pěkný dárek nebo dárkovou krabici.

10. Platba online nebo na dobírku

Při platbě za vše zboží - víno, sklenice, karafy a jiný sortiment, můžete použít různé možnosti platby. Platba kartou, platba formou bankovního převodu, platba přes Paypal nebo jiné online formy plateb. Samozřejmostí je platba na dobírku prostřednictvím kurýra.

11. Množství článků o víně na našem blogu

Pravidelně přinášíme různé inspirace a píšeme pro vás články o víně, o párování vína a jídla, přinášíme rozhovory s vinaři, informujeme vás o novinkách a hodnoceních vína. Naši someliéři jsou chodící encyklopedie o víně a o své zkušenosti se s vámi rádi podělí. Sledujte nás na našem blogu o víně.

12. Jednoduché vyhledávání a orientace ve víně

Na eshopu můžete vína prohledávat pomocí detailního a praktického filtru. Vyberte si ve filtru podle barvy - víno červené, bílé, růžové. Velmi praktické je filtrování podle druhu vína, kde víte zvolit, zda hledáte víno tiché, šumivé, ovocné, fortifikované a portské. Někteří zase upřednostní hledání vína podle cukernatosti - zde si vyberete, zda hledáte víno suché, polosuché, polosladké nebo sladké víno. Pokud upřednostňujete konkrétní odrůdu vína, ve filtru si můžete zvolit z více než 100 odrůd vína. Je praktické zvolit si nejdříve barvu vína a pak prohledávat jednotlivé dostupné odrůdy a filtr tak zužovat. Je samozřejmostí, že vína můžete prohledávat podle zemí, vinařství a značek z celého světa. Pro detailní filtrování jsou dostupné i filtry podle konkrétní oblasti vína, podle hodnocení vína nebo konkrétního ročníku vína. Kromě toho zákazníci najdou na wineplanet i sklenice a doplňky.

13. Dárkové balení vína

Chcete-li vybrat dárek pro svou rodinu, partnera, vašich zaměstnanců nebo kolegů - láhev vína je dárek, který nikdy nezklame. Víno je dar, který přináší emoci, zážitek a je zdravější než bonboniéra. Na našem eshopu můžete vybrat vína přímo v originálním dárkovém obalu, nebo si k vínu vybrat dárkové krabice a tašky na víno.

14. Nákup vína z pohodlí vašeho domova nebo pracoviště 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Nákup vína na eshopu přináší řadu výhod. Cena vína je často několikanásobně nižší než v klasickém obchodě. Nákup vína lze realizovat bez stresu a klidně v pohodlí domova a v jakémkoliv čase. K dispozici je vám detailní filtrování a můžete si vybrat víno přesně podle vašeho očekávání. Pokud potřebujete poradit jsme vám k dispozici online, na mailu i na telefonu. Pokud se přihlásíte k odběru našeho newsletteru, budeme vás pravidelně informovat, co je nového ve světě vína, co máme v limitované akci, co se vyplatí o víně dozvědět, a můžete dostat také výhodné kupóny na nákup vína.

Věříme, že o kvalitě našich služeb a výrobků se rychle přesvědčíte, náš obchod si oblíbíte a budete dalším z našich spokojených zákazníků.