Limitovaná akce Viajur -15%

right-arrow
Zpět Detailní filtr
Zpět

Letní akce - Ke společenské hře Vinohraní získáte nyní zdarma víno Reya Sauvignon Blanc. UKÁZAT HRU

Vína ze Santa Ana osloví každého

Vína ze Santa Ana osloví každého

Santa Ana

Bodega Santa Ana patří mezi historicky nejstarší vinařství v argentinském Cuyo. Vinařství založil v roce 1891 italský přistěhovalec Don Luis Tirasso. Vinice se rozprostírají v regionech Cuyo a Mendoza. Sklep vinařství obsahují 1200 barikových sudů. Výrobní kapacita je až 25 mil. litrů vína ročně. Santa Ana je známá pro svůj inovativní přístup ve výrobě vína. Společně s Finca Las Moras, Bodega Suter, Mascota Vineyards, El Esteco a Trapiche patří do Grupo Peñaflor.

Vyberte si z nabídky vín Santa Ana


Ruční péče o víno

Bodegas Santa Ana bylo jedním z prvních vinařství v Argentině. Dnes se širokým portfoliem konsolidovaným na zahraničním trhu má zastoupení ve více než 70 zemích a je jedním z největších exportérů v Argentině. Vinařství Santa Ana si podmanilo i ty nejnáročnější spotřebitele.

Bodegas Santa Ana má čtyři vinařství, z nichž tři se nacházejí v Mendoze a dvě v San Juan. Vína jsou klasifikovány v kategoriích: Reserve, Homage, Eco, Two Vineyards, Varietales, Carácter a Sparkling. Rada Reserve sestává z vín vyrobených z kvalitních pěstitelských oblastí s nízkým výnosem, které se sbírají ručně.

Důraz věnují především jednotlivým odrůdám hroznů. Rada Homage byla věnována vinaři Bodegas Santa Ana Rodolfo "Opi" Sadler, který začal pracovat na panství poprvé v roce 1985.

Inspirujte se výběrem TOP vín Argentiny

Kvalitní vína do světa

Hrozny se pěstují na kamenitých půdách v Maipú a sklízí se ručně, vyzrávají šest měsíců ve francouzských a amerických dubových sudech. Eco je kolekce stoprocentních organických a Vegan vín, zatímco Two Vineyards je malá produkce vín vyrobených z vinic v Mendoze a San Juanu. Varietales je největší řada v portfoliu Santa Ana a nabízí širší škálu odrůd jako Tempranillo, Merlot, Moscato a Sauvignon Blanc. Carácter je na druhé straně série cuvée vytvořených z půd bohatých na písek v regionu Lujan de Cuyo.

Vinařství Santa Ana spojuje tradici a moderní technologie, díky čemuž jsou vína Santa Ana uznávané pro svou kvalitu na mezinárodní úrovni. Inovace jsou klíčem k úspěchu společnosti Bodegas Santa Ana a jejich oddanosti k neustálému zlepšování kvality vín.

 

Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.