Zpět Detailní filtr
Zpět

Blog na téma Antinori

Odejít z tématu

Bizarní fakta o víně a sexu

21. 03. 2024
Antinori
Prunotto
Chateau Grand Bari
Ximénez-Spínola
La Nascosta

Víno a sex rozhodně není kombinace, která vás napadne okamžitě. Nicméně, i když o tom nemluvíme, víno se neustále používá jako společenský prvek, což nás vedlo k zamyšlení.

Zdroj: Winefolly

 

Číst víc >

Vinná cesta po Toskánsku

21. 08. 2023
Antinori
Pian delle Vigne
La Braccesca
Santa Cristina
La Nascosta

Jak vypadá toskánský sen? Vinice a olivové háje sahají přes zvlněné kopce, krajina posetá farmářskými domy a starobylé silnice lemované cypřiši. Toto vše a ještě více nabízí vinařská oblast Toskánsko. Od prvotřídních vín až po rafinovanou gastronomii, bohatou historii a kulturní dědictví. Toskánské vinice a vína jsou mikrokosmem všech italských požitků.

Číst víc >

Marchese Antinori získalo vinařství Stag’s Leap Wine Cellars

11. 05. 2023
Antinori
Stag's Leap Wine Cellars

Italská skupina Marchesi Antinori uzavřela dohodu o koupi vinařství Stag's Leap od Ste. Michelle Wine Estates. Piero Antinori navštívil Napu v roce 1985 a navázal silné přátelství se zakladatelem Stag's Leap Warrenem Winiarskim, který se v roce 2007 rozhodl vinařství prodat. Společnost Ste. Michelle Wine Estates v letošním roce koupila 85% podíl ve Stag's Leap od Winiarského a zbývajících 15% získala skupina Antinori.

Číst víc >

Antinori - World’s Most Admired Wine Brand 2023

12. 04. 2023
Antinori
Penfolds

V rámci 13. ročníku World's Most Admired Wine Brand byla značka Antinori prohlášena za světově nejobdivovanější značku vín. Antinori je první italské vinařství, které se umístilo na vrcholu tohoto žebříčku.

Číst víc >

Antinori – národní poklad Itálie

20. 10. 2022
Antinori
Tormaresca
Pian delle Vigne
Guado al Tasso
Prunotto
La Braccesca
Le Mortelle
Castello Della Sala

Rodina Antinori patří mezi nejstarší šlechtické vinařské rodiny na světě. Historie rodiny je spojena s vínem od roku 1385, kdy se Giovanni di Piero Antinori stal členem „Arte Fiorentina dei Vinattieri“ neboli cechu florentských vinařů. Poznejte s námi vinařství patřící pod značkou Antinori.

Přečtěte si: Antinoři - srdce Chianti; Rozhovor s paní Evou Horákovou, exportní manažerkou Marchesi Antinori SPA.

Číst víc >

Antinori - srdce Chianti

13. 10. 2022
Antinori
Solaia
Rodina Antinori patří mezi nejstarší šlechtické vinařské rodiny na světě. Historie rodiny je spojena s vínem od roku 1385, kdy se Giovanni di Piero…
Číst víc >

Le Mortelle - novinka v portfoliu od Antinori

17. 08. 2022
Antinori
Le Mortelle
Le Mortelle je jedním z nejnovějších projektů rodiny Antinori. Ekologické vinařství vytvořené v pobřežní Maremmě v Toskánsku. Vína Le Mortelle…
Číst víc >

Tagliatelle s masovými kuličkami a TIP na víno

04. 08. 2022
Antinori
Pian delle Vigne
Párování jídla a vína
Itálie patří k nejoblíbenějším cestovatelským destinacím Čechů. Nejen pro nádherné moře, ale i kvůli výborné italské kuchyni a vínům. Češi Itálii…
Číst víc >
Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.