Zpět Detailní filtr
Zpět

Blog na téma Villa Maria

Odejít z tématu

Zajímavá fakta o Chardonnay

14. 05. 2024
Villa Maria
Chardonnay
Escarpment

Chardonnay je jednou z nejpopulárnějších bílých odrůd, která se pěstuje prakticky ve všech částech světa. Ve skutečnosti je Chardonnay 5. nejrozšířenější odrůdou na světě. Za svůj úspěch vděčí své vyvážené chuti, která zahrnuje v sobě terroir i talent vinaře. Mezinárodní den Chardonnay slavíme 21. května.

AKCE: Chardonnay až -20% do 31. 5. 2024

 

Číst víc >

Jarní salát s chřestem a TIP na víno

10. 05. 2024
Villa Maria
Párování jídla a vína

Máte po zimě chuť na něco lahodného a zároveň zdravého? Připravte si jarní salát od Lenky a užijte si jeho vynikající chuť. Samozřejmě vám k salátu doporučujeme také víno. Nejlépe si jarní salát vychutnáte s bílým vínem Sauvignon Blanc z vinařství Villa Maria.

AKCE: Sauvignon až -20% do 31. 5. 2024

Číst víc >

3. května slavíme Mezinárodní den Sauvignonu Blanc

03. 05. 2024
Villa Maria
Sauvignon

Den věnovaný oslavě jedné z nejpopulárnějších odrůd vína na světě. A jak ho lépe oslavit, než tím nejlepším Sauvignon Blanc z Villa Marie. Vytvořený zkušenými vinaři, uprostřed jedinečné krajiny kombinující sluncem zalité kopce a řeky, se nepodobá žádnému jinému. Pozvedněme tedy pohár Sauvignonu, který dostal Nový Zéland na světovou mapu vín.

AKCE: Sauvignon až -20% do 31. 5. 2024

Číst víc >

Malbec = hvězda Argentiny

10. 04. 2024
Villa Maria
Malbec
Mascota Vineyards
Rutini
Alfa Crux

Odrůda Malbec, známá svou sytou fialovou barvou a bohatou strukturou tříslovin, se pěstuje ve vinařských oblastech po celém světě, včetně jihozápadní Francie a Bordeaux. Stal se vlajkovou lodí Argentiny.

Oslavujeme Malbec Day 17. 4. - Malbec v akci až -20%

 

Číst víc >

Ročník 2024 ve vinařství Villa Maria

02. 04. 2024
Villa Maria

Vyhlídky ročníku 2024 na Novém Zélandu jsou již jasné. Výjimečné hrozny překypující přirozenou aciditou a koncentrovanou chutí. „Netrpělivě očekáváme odhalení letošního ročníku, který slibuje dodání vynikajících vín, která skutečně zachycují podstatu našeho řemesla,“ Villa Maria.

Číst víc >

Jarní kombinace s vínem

02. 04. 2024
Villa Maria
Párování jídla a vína
Museum
Špalek
Santa Cristina
Jaro přináší spoustu čerstvých ingrediencí a chutí, které nabízejí skvělou příležitost pro objevování různých kulinářských kombinací. Během této…
Číst víc >

Jak darovat víno

13. 02. 2024
Villa Maria
Ayala
Champagne
El Coto
Vybrat víno může být náročné. Červené nebo bílé? Měli byste koupit láhev, dvě nebo i tři? Nenechte se však odradit. Jsme tady, abychom vám pomohli.…
Číst víc >

Vánoce s víny Villa Maria

22. 12. 2023
Villa Maria
Párování jídla a vína
Třpytící se světla, borová vůně a pokoje plné smíchu. Vánoční svátky jsou kouzelným časem, který můžete strávit s přáteli a rodinou. Stůl vyzdobený…
Číst víc >
Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.