Limitovaná akce Viajur -15%

right-arrow
Zpět Detailní filtr
Zpět

Letní akce - Ke společenské hře Vinohraní získáte nyní zdarma víno Reya Sauvignon Blanc. UKÁZAT HRU

Coravin

Coravin představuje revoluci ve světě vína, dává svobodu experimentovat s vínem, aniž byste otevřeli celou láhev. Nečekejte na speciální příležitost, abyste si vychutnali vzácný kousek ze své sbírky, s Coravinom můžete porovnávat a objevovat vína jako nikdy předtím. Je skvělou pomůckou pro milovníky vína a pro sběratele drahých vín, kteří by rádi zkontrolovali evoluci vína uvnitř láhve aniž by ho znehodnotily. Díky Coravinu se bude vaše vinotéka vyprazdňovat, aniž byste museli své oblíbené ročníky neustále nahrazovat novými. Tento systém najde své využití i v rukou profesionálů. Majitelé restaurací jistě ocení širší výběr ročníků, které budou moci nabízet svým zákazníkům.

Tato revoluce ve světě vína se na trh dostala v červenci 2013. Jeho použití je poměrně jednoduché. Coravin nejprve pomocí duté jehly z chirurgické oceli se speciálním potahem propíchne korek a umožní tak nalít víno do sklenic, aniž byl obsah láhve vystaven vnějším elementem. Jednoduchým stisknutím spouště na zásobníku pak nahradí víno, které z láhve ubylo, vzácným plynem argonem. Jelikož argon nemá chuť ani vůni, na rozdíl od kyslíku pomáhá uchovávat kvalitu vína. Když jste s množstvím nalitého vína spokojeni, jehlu z korku jednoduše vytáhněte a podtlak z hrdla láhve ji automaticky vzduchotěsně uzavře. Bez starostí se tak můžete podělit o poklady ve vaší kolekci vín, aniž byste museli vypít celou láhev.

Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.