Zpět Detailní filtr
Zpět

SUMMER SALE - vína v akci -30% NAJDETE ZDE

Haras de Pirque (1)

Vinařství Haras de Pirque vyrábí jedno z nejlepších vín z odrůd Cabernet Sauvignon a Carménère nejen v Chile, ale také ve světě. Vinařská usedlost se nachází na malebném místě známém jako Pirque v údolí Maipo a má tvar podkovy. Od roku 2017 patří rodině Antinori.   Vinařství Haras de Pirque vyrábí jedno z nejlepších vín z odrůd Cabernet Sauvignon a Carménère nejen v Chile, ale také ve světě. Vinařská usedlost se… Číst více

Filtr
Filtr
Barva
Druh
Cukernatost
Odrůda
Země
Oblast
Značka
Ročník
Hodnocení
Objem
Balení
Cena
Více filtrů
Chile

Haras de Pirque

Albis BIO
víno červené - suché - r2020 - 0,75l
Haras de Pirque Albis BIO 0.75L, r2020, cr, su
BIO
certifikát
LIMITKA
NOVINKA
1 656 / ks
Skladem

Haras de Pirque

Haras de Pirque bylo založeno v roce 1892, v té době však toto místo sloužilo pouze jako závodní stáj. Teprve v roce 1991 založil podnikatel Eduardo Matte Pirque v oblasti Maipo Valley nové vinařství v kombinaci s již existujícím a prosperujícím hřebčínem. V mírně hornaté oblasti majestátních And bylo v letech 1992 a 1993 osazeno 120 hektary vinic. Zejména modrými odrůdami Cabernet Sauvignon, Carménère. Z bílých Sauvignon Blanc a Chardonnay. V roce 1998 se přidalo dalších 20 hektarů Syrah a Cabernet Franc. Hodnotu vinařství podtrhuje 30 čistokrevných závodních koní ve vlastnictví. Na konci 90. let se setkal Eduardo s Pierem Antinorim a navázali obchodní spolupráci.

Haras de Pirque se snaží vytvářet jedinečná vína vyrobená s maximálním nasazením. Vína skutečně odrážejí výraz terroir, který pochází z Maipu. Mají intenzivní barvu, vysokou koncentraci tříslovin a přirozeně bohatou strukturu.

Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.