Limitovaná akce Viajur -15%

right-arrow
Zpět Detailní filtr
Zpět

Letní akce - Ke společenské hře Vinohraní získáte nyní zdarma víno Reya Sauvignon Blanc. UKÁZAT HRU

Someliérský kurz za jedinečnou cenu

Someliérský kurz za jedinečnou cenu

WinePlanet je hlavním partnerem Vinařského institutu, proto vám můžeme nabídnout vzdělávání o víně se slevou 20%. Stačí při objednání kurzu zadat kód WP20.

Sommeliérské kurzy vedou lektoři z řad špičkových sommeliérů a přinášejí tak absolventům kromě vzdělávání i nevšední zážitky.

Pokud se rozhodujete, jak potěšit milovníka vína nebo i úplného začátečníka, someliérské kurzy můžete věnovat i formou dárkové poukázky.


Použijte kód při nákupu kurzu na stránce Vinařského institutu a sleva se vám započítá. Kód na SLEVU: WP20           

Zájemci si mohou vybrat z pěti kurzů. Největší oblibu si získal základní kurz s názvem "Základy sommeliérství, vína a vinařství".

Každý z kurzů je jednodenním intenzivním seminářem (praktickou lekcí) pod vedením lektora z řad špičkových sommeliérů. Probíhají v Brně nebo ve vybraných vinařstvích.

Jednotlivých kurzů Studijního programu sommeliéra se od roku 2010 zúčastnilo až 4400 spokojených absolventů - 50 % z řad profesionálů v gastronomii a 50 % milovníků vína z řad laické veřejnosti.

Kurzy probíhají po celý rok a dárková poukázka má neomezenou platnost. Obdarovaný si sám vybere termín a místo, které mu vyhovuje.

 

 

Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.