Zpět Detailní filtr
Zpět
Růžové Prosecco pro oslavu Valentýna

Růžové Prosecco pro oslavu Valentýna

Prosecco
Terra Serena

Prosecco se pije po celý rok, ovšem s růžovým Proseccem śi můžete dokonale užít sváteční chvíle, jako je třeba den sv. Valentýna.  

Delikátní a elegatní růžové Prosecco překvapí ovocnou vůní a svěží lahodnou chutí. U nás si vyberete to nejlepší.


 

PINK Prosecco

V portfoliu společnosti máme hned dvě v nabídce z vinařství Terra Serena PINK a Prosecco Rosé 2019. Rodina Serena produkuje šumivá vína v oblasti Veneto více než jedno století.

Prosecco Rosé podle stanovených přísných pravidel musí pocházet z oblasti Treviso DOC a Prosecco DOC Rosé musí být vyrobeno z 85-90% odrůdy Glera a 10-15% Pinot Nero.

Hodnocení sommeliera: Terra Serena Prosecco DOC Rosé Brut Millésimato je delikátní růžové Prosecco s harmonickou strukturou a příjemným ovocným závěrem.

Výborný aperitiv, který nastartuje vaše chuťové buňky. Výborný společník ke grilovanému lososovi, krevetám a mořským plodům, také k pečené krůtě, kachně či křepelce.

 

Ukázat růžové Prosecco na eshopu.

Terra Serena Prosecco DOC Rosé Brut Millésimato

Hrozny pochází z provincie Treviso DOC. Cuvée tvoří 88% odrůda Glera a 12% Pinot Nero. Prosecco jasné bledě růžové barvy s pravidelným perlením. Atraktivní ovocná vůně zralých jablek, hrušky, lesních jahod a malin doplněná jemnými tóny lučních květů. Chuť je svěží, ovocná se šťavnatou kyselinkou.

Delikátní růžové Prosecco s harmonickou strukturou a příjemným ovocným závěrem. Výborný aperitiv, který nastartuje Vaše chuťové buňky. Výborný společník ke grilovanému lososu, krevetám a mořským plodům, taktéž k pečené krůtě, kachně či křepelce.

PINK Prosecco 

PINK Prosecco má úchvatný design, jistě potěší také jako dárek. Sommelierka Denisa Šutáková ho popisuje takto:

PINK neboli růžové Prosecco v kategorii Brut má bledou starorůžovou barvu. Příjemná vůně zahradního ovoce jako hrušky, zralé jahody a maliny doplněná tóny bílých květů. Chuť je vyvážena s ovocnou strukturou a svěží hravou kyselinkou. Elegantní ročníkové růžové Prosecco vás překvapí svým ovocným stylem a výbornou harmonií. Skvělé jako aperitiv ke grilovaným mořským plodům, novoročním kanapkám s lososem ak italským antipastům. Sofistikované a přitom zábavné ideální pro každou příležitost.

Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.