Zpět Detailní filtr

Valentýnská akce - 14% na francouzská vína >> zadej kód LOVE v košíku <<

Coravin – přestaňte otevírat lahve, degustujte!

Coravin – přestaňte otevírat lahve, degustujte!

Máme velkou radost, že vám můžeme ukázat novinku, kterou očekáváme již brzy v našem katalogu vinařských doplňků. Jedná se o unikátní systém Coravin pro nalévání vína z neotevřených lahví! 


coravin _3.jpg Coravin představuje důmyslný systém, který umožňuje nalévat víno z plné láhve, aniž byste láhev otevřeli vytažením korku. Oxidaci vína brání plyn argon, který se automaticky pouští dovnitř lahve během nalévání. Takto „ochutnanou“ láhev můžete mít v archivu třeba několik dalších let.

Systém pro domácí i profesionální použití umožňuje kontrolovat stav archivních vín bez nutnosti vytažení korku. Zároveň může víno nerušeně dále zrát po další dobu, třeba řadu let.

Představujeme Coravin

coravin _1.jpg

Jak to funguje?

Mechanismus Coravin obsahuje dutou jehlu, kterou stačí zasunout přes korek. Pak tlačítkem zahájíte nalévání a současné plnění láhve plynem z připojené kapsle. Kapsle s inertním plynem jsou jedinou součástí, která se musí dokupovat. Jedna kapsle by měla vystačit na cca 15 skleniček k degustaci. Podívejte se na ukázkové video výrobce:


Coravin - nalévání v praxi

Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.