Cenové hity týdne

right-arrow
Zpět Detailní filtr
Zpět

VINUM NOBILE

Vinum Nobile je slovenské víno s kavkazským charakterem. Vinařství produkuje elitní druhy bílého, růžového a červeného vína, přičemž se ročně vyrobí ne více než 6 tisíc lahví vína z každého druhu. Vinum Nobile se opírá o tisícileté tradice výroby vína na Kavkaze, ale zároveň zavádí moderní strojní technologie.
Okres Hlohovec se může pochlubit různými odrůdami, z nichž vinařství vyrábí unikátní vína. Je to ušlechtilý, jemně růžový Tramín, aristokraticky bledý Cabernet Sauvignon, různé druhy zlatavého Ryzlinku, Pinotu a Chardonnay.
V okrese Hurbanovo se pěstují hrozny, z něhož se rodí rubínový Merlot, ve Vrbovské oblasti se pěstuje vinná réva, ze kterého se vyrábí jedinečné Rulandské šedé a z hroznů vypěstovaných v Kalnické oblasti si mohou milovníci vína pochutnat na výborné Pálavě a Rulandské bílé. 

Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.