Limitovaná akce Viajur -15%

right-arrow
Zpět Detailní filtr
Zpět

Letní akce - Ke společenské hře Vinohraní získáte nyní zdarma víno Reya Sauvignon Blanc. UKÁZAT HRU

Pulltex

Pod značkou Pulltex najdete kvalitní světově patentované produkty nabízející široké spektrum doplňků pro sommeliéra a všechny milovníky vína. Svým kvalitním zpracováním a příjemným nadčasovým designem jsou nejen spotřebním zbožím, ale i klenotem při slavnostním podávání vína.
Mezi základní sortiment patří několik typů dvoustupňových vývrtek, které umožňují vytažení korkové zátky z hrdla láhve jednoduchým a lehkým pohybem, rozličné typy vinných nálevek a uzávěrů z leštěné nerez oceli, které tvoří spolu s vývrtkou dárkové kazety. Dále dekantační karafy a nálevky, Sommeliérské kazety obsahující vývrtky, teploměry, alkoholomery. Drobnosti, jako například rozlišovače sklenic, čističe karaf nebo chladicí obaly na láhve s vínem či sektem jsou samozřejmostí. V neposlední řadě jsou zajímavým doplňkem ucelené sady vinných esencí, které pomohou "vyškolit" "vaše čichové smysly za účelem rozpoznávání rozmanitých vůní a chutí, které se mohou ve víně vyskytnout. 

Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.