Zpět Detailní filtr
Zpět

PERELADA

S vinařskou tradicí trvající více než šest století vyrábí Perelada vína s charakterem, přítomností a mezinárodním renomé. 

Ambicí je odrážet osobnost našich jednotlivých vinařských usedlostí a zajistit, aby každá láhev vyjadřovala bohatou bohatost a nuance Emporda. Nové vinařství Perelada je novým krokem k dokonalosti. Navrženo na výrobu skvělých vín od RCR Architects, vítězů Pritzkerovy ceny za rok 2017. Je to první vinařství v Evropě, které získalo certifikaci udržitelnosti LEED GOLD, s jednou z nejrozsáhlejších a nejkompletnějších zkušeností v oblasti enoturismu v zemi. Víno se v Castillo Perelada vyrábí již od středověku, o čemž svědčí několik dokumentů a pergamenů z tohoto období, které se nacházejí v knihovně. Když Miguel Mateu v roce 1923 koupil tento soubor památek, jedním z jeho hlavních cílů bylo oživit tradici výroby vína, tradici, která je v současnosti živější než kdykoli předtím a která zahrnuje nejmodernější technologie pro výrobu vín, které plně využívají nuance půdy a révy Emporda.

DALŠÍ SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Španělsko

PERELADA

Cava Semi Sec
šumivé víno, sekt bílé - semi seco - 0,75l
PERELADA Cava Semi Sec 0.75L, DO, skt, bl, sese
304 / ks
Skladem
Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.