Zpět Detailní filtr
Zpět

Doporučená vína k příležitostem

Odejít z tématu

Víno na Velikonoce

Každá rodina má své vlastní velikonoční menu. Vaří se uzené šunky, připravují nádivky s bylinkami nebo nadýchaný piškotový beránek. K tomuto svátku prostě patří dobré jídlo a pití. Dokonalé gurmánské výtvory si žádají i správně zvolené víno.

Podívejte se na doporučení sommeliéra a užijte si párování velikonočních jídel s vínem.

 

Číst víc >

Víno na Valentýna

Vyberte správné víno na svátek Valentýna. Ať už chystáte romantickou večeři, nebo vhodný dárek pro svou lásku, bez vína to není ono. Nabízíme vám pár tipů na vína, se kterými určitě svoji polovičku okouzlíte.  
Číst víc >

TOP výběr šumivých vín a champagne

Vychutnejte si kvalitní bublinky na Silvestra a pro výjimečné chvíle. Inspirujte se článkem - Víno a Silvestr - Zorientujte se v nabídce šumivých vín Výborné "bublinky" mimo Champagne objevíte v Itálii. Ochutnejte Franciacortu Ca 'del Bosco Cuvée Prestige a její růžové dvojče Ca' del Bosco Cuvée Prestige Rosé. Pokud máte rádi Prosecco, vyzkoušejte Prosecco di Valdobbiadene Superiore Brut naší značky Reya. Nenechte si také ujít novinku růžové Prosecco značky Terra Serena. Fanoušci slovenských…
Číst víc >

Exkluzivní vína

Každá vinařská oblast disponuje jedinečnými klimatickými podmínkami, které ve spolupráci s člověkem umožňují vzniknout vínům s unikátním rukopisem a kvalitou. Taková vína mívají neopakovatelný senzorický projev spojený s jejich velkým potenciálem pro vyzrávání, který ho ještě více umocňuje. Vzhledem k tomu, že se jedná o vína v limitovaném množství, je poptávka po nich velmi vysoká. Tradičně se tato vína označují jako ikonická, prestižní, investiční, dokonce i snobská. Ze širokého portfolia…
Číst víc >

Prozkoumejte témata

Nejvíce čtené

Naše tipy

Itálie
Reya
Gran Cuveé Spumante
spumante - šumivé víno bílé - extra dry - 0,75l
Reya Gran Cuveé Spumante 0.75L, sum, bl, exdry
Itálie
Reya
Prosecco
frizzante - perlivé víno bílé - semi seco - 0,75l
Reya Prosecco 0.75L, DOC, friper, bl, sese
Itálie
Reya
Valdobbiadene Prosecco Superiore
spumante - šumivé víno bílé - extra dry - rNV - 0,75l
Reya Valdobbiadene Prosecco Superiore 0.75L, DOCG, rNV, sum, bl, exdry
Newsletter
Pohlídejte si slevy a akce na víno

V newsletterech Vám budeme posílat aktuální akce na víno, tipy na výhodné balíčky a další zajímavé informace ze světa vína. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit v jeho spodní části.